wtorek

Łyk zielonej herbaty,kubek drugi.

Jeszcze nie tak dawno o tej porze, w pół do pierwszej dochodzi , raczyłbym się browarem i to nie drugim a czwartym bardziej.W barze pełnym ludzi bo długi weekend przecież. Być może męska rozmowa, o tych wszystkich ważnych sprawach, nowych planach o których na drugi dzień i tak nikt by nie pamiętał.

Początek dobry na zwierzenia alkoholika.Nic takiego tu nie nastąpi.To po prostu kolejny wpis na bloga.Obrałem sobie za cel opublikować jeden wpis dziennie, czy go dotrzymam łatwo będzie sprawdzić w archiwum.Samodyscyplina, kreatywne pisanie,napisz 750 slow dziennie, poczuj to.Bądź jak ten rzemieślnik, który musi mieć swój warsztat żeby dobrze wykonywać swoja prace.Pisz,pisz, pisz.Tak mówią do mnie te wszystkie strony o tym jak ciekawie pisać bloga.Jak pisać żeby zaciekawić czytelnika.W necie znajdziesz nawet poradnik jak się porządnie wysrać.A jeśli nie znajdziesz to pewno ktoś go właśnie pisze.

 Zaglądamy na takie strony, czytamy takie książki.Robimy tak zawsze gdy rozpoczynamy coś nowego.Chcemy się upewniać, że robimy to dobrze albo że przynajmniej podążamy w dobrym kierunku.Chcemy doznać satysfakcji, usłyszeć głosy uznania, zarobić kupę szmalu.Zauważ, że wcześniej  pojawiło się słowo wysrać a teraz kupę, jestem na dobrej drodze żeby napisać ten poradnik.

Blog kojarzył mi się zawsze z czymś  w rodzaju fotografii.Można na nim opisać i zamknąć dana chwile, ważny moment i wszystkie związane z nimi myśli.Z takim pamiętnikiem do którego można coś wrzucić żeby nie zapomnieć.

Gdy zaczynasz pisać w końcu takiego bloga, w końcu bo ja to się zastanawiałem kilka dni choćby nad tematyką.Chciałem to sobie dobrze rozplanować.Niektórzy po prostu rzucają nazwę, wybierają szablon i cisną te słowa w ekran aż klawiatura odmówi posłuszeństwa.

Gdy zaczynasz pisać w końcu takiego bloga ta fotografia blaknie.A dzieje się tak dlatego, że próbujesz koloryzować dany temat żeby lepiej go sprzedać.Czyste zaprzeczenie, coś blaknie bo to koloryzujesz.Czyste to są myśli i emocje których doświadczasz w danym momencie. Wzbudzać emocje w czytelnikach to jest ten klucz.Pisz, pisz, pisz uglywriter a może Ci się uda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Surowe papu

Ostatni miesiąc  nieźle pojechałem 100% procent na surowo .Surowe papu: owoce, warzywa, liście głównie na koktajlach przejechałem ten maj. ...