wtorek

Deficyt Pozytywek

Każdy z nas to chodzący oryginał, ma własne upodobania, nałogi i problemy, które chciałby w końcu rozwiązać. Ty i ja mamy swoje sposoby na szczęście. Każdy z nas tworzy swoją rzeczywistość indywidualnie, idąc za swoimi potrzebami. Nasz wewnętrzny narrator, jeśli nie zagłuszany, kieruje nas i mówi z jakimi ludźmi przebywać i czym się otaczać żeby nam się dobrze żyło.
Powinniśmy pamiętać o tym żeby wsłuchiwać się w swoje wnętrze - zaufać mu. Twoje wnętrze powie Ci , czy zmierzasz we właściwym kierunku. Zwiędniesz człowieku, żyjąc cudzymi, nie służącymi Tobie przekonaniami. Inspiruj się tym co mówią i piszą inni tylko miej na uwadze, że droga do szczęścia to sprawa indywidualna. Nie żądzą nią prawa i zasady, które można zapodać w formie artykułu czy książki. To tak nie działa.
Na pewno spotkałeś ludzi mądrych życiowo i pogodnych wewnętrznie. Takich, którzy w życiu nie przeczytali żadnej książki, ale mających mądrość w sobie. Spotkałeś też osoby oczytane, a roztrzęsione i zestresowane do granic możliwości. Ich mądrość wydaje się być martwa chociaż głośno i dobitnie recytowana przy każdej okazji.
Obserwuj ludzi naturalnie szczęśliwych, nie szarpiących się z życiem. Obserwuj osoby potrafiące cieszyć się każda chwilą, takie chodzące pozytywki, mające w sobie ogromne pokłady ciepła, spokoju i wigoru równocześnie a także głębokiej mądrości i niezależnie od wieku – dziecięcej wręcz radości. Bo to one mają prawdziwą mądrość, wyrazistą i prostą. Obserwuj co takiego odmiennego jest w ich sposobie istnienia i spojrzenia na świat, z czego czerpią tak mocną życiową siłę.
A najlepiej wsłuchaj się w swoje wnętrze a dostąpisz tej życiowej mądrości -  i  staniesz się taka wiecznie nakręcona pozytywką :)https://www.facebook.com/uglywriter/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Surowe papu

Ostatni miesiąc  nieźle pojechałem 100% procent na surowo .Surowe papu: owoce, warzywa, liście głównie na koktajlach przejechałem ten maj. ...